Jak kupić lajki na Facebooku?

Kupowanie lajków to prosty i bezpieczny sposób na zdobycie popularności w social mediach. Pamiętaj, żeby zawsze korzystać z oferty sprawdzonej firmy. 

Jak kupić lajki na Facebooku
Kupuj lajki na Facebooku i powiększaj zasięgi

Co to są lajki na Facebooku?

Lajk to pozytywna reakcja na twoje działanie w mediach społecznościowych. Każdy, kto prowadzi swój fanpage lub profil firmy i publikuje posty, chciałby uzyskać jak najwięcej polubień i docierać do nowych obserwatorów. Ikonka „kciuka w górę” to potwierdzenie, że twoja praca nad budowaniem świadomości marki ma sens, otrzymujesz zwrotną informację, że promocja twojej strony internetowej lub sklepu zmierza w dobrym kierunku. Duża ilość lajków wpływa na większą popularność i częstsze wyświetlanie postów w przestrzeni mediów społecznościowych. 


Dlaczego lajki na FB są takie ważne?

Ale coraz częściej widać, że duża aktywność na Facebooku, regularna publikacja materiałów nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Obecnie zdobywanie lajków przez zmiany algorytmu Facebooka jest coraz trudniejsze. Facebook ucina zasięgi, przez co posty docierają do znacznie mniejszej liczby followersów i nie budzą takiego zainteresowania, jak można by prognozować po analizie statystyk.  W rezultacie mała ilość lajków to mała wiarygodność dla odbiorców, że to, co robimy jest unikatowe i wartościowe. Problem z budowaniem pozytywnej relacji, feedbacku obserwatorów mają nie tylko osoby, które dopiero rozpoczynają prowadzenie fanpage’a. Problem zmiany algorytmu w mediach społecznościowych dotyka też osoby z doświadczeniem w SM, bo choć mają wartościowy content, to często muszą korzystać z pomocy płatnych konsultacji social media menadżerów, aby zwiększyć zasięgi.


Jak zdobyć lajki na Facebooka?

Czy jest jakiś sprawdzony sposób na zdobywanie lajków i pokonać trudności, jakie stwarza nam system? Co zrobić, gdy nie widzimy efektów swoich działań na Facebooku, piszemy posty takie jak wcześniej, testujemy różne rozwiązania? Gdy chcemy błyskawicznych skutków – dotarcia ze swoim przekazem do wielu obserwatorów? Sprawdź kupujlajki.pl. Gwarantujemy, że nasze lajki są autentyczne, pochodzą od prawdziwych osób, mających swoje konto na FB, IG, Twitterze i innych mediach społecznościowych. Jeśli wiele osób polubi publikowane przez Ciebie treści, liczba obserwujących na Twojej stronie może wzrosnąć. Jeśli sprzedajesz produkty online, kupowanie polubień może zwiększyć sprzedaż. 


Jak kupić lajki na FB?

Jeśli jesteś właścicielem witryny internetowej, możesz ją również reklamować, dodając link do witryny pod postem. Kupowanie polubień będzie promować post, więc adres URL Twojej witryny będzie widoczny dla wielu nowych osób. W ten sposób możesz zwiększyć liczbę kliknięć. Kupując lajki, zwrócisz uwagę prawdziwych użytkowników. Będą odwiedzać Twój profil i jeśli chcesz, będziecie mogli obserwować się nawzajem (lub dodawać jako znajomych). W końcu staniesz się bardziej popularny na Facebooku. 


Poznaj naszą ofertę lajków na FB